Podręczniki dla Rowery treningowe

Poniżej znajdziesz wszystkie marki w kategorii Rowery treningowe, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Kliknij wybraną markę, aby zobaczyć listę wszystkich modeli. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojej marki nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Mój rower treningowy wydaje tykanie podczas pedałowania, co mogę z tym zrobić? Zweryfikowany

W większości przypadków dźwięki są wywoływane przez pedały. Można to rozwiązać, zdejmując je i ponownie odpowiednio montując. Możliwe jest również, że w obudowie znajduje się luźny kabel, który styka się z ruchomymi częściami. Zdejmij obudowę i podłącz kabel we właściwym miejscu lub upewnij się, że nie styka się z ruchomymi częściami.

To było pomocne (1089) Czytaj więcej

Jakie mięśnie trenuje się na rowerze stacjonarnym? Zweryfikowany

Prawidłowo korzystając z roweru stacjonarnego, ćwiczysz mięśnie brzucha, pośladków i nóg.

To było pomocne (691) Czytaj więcej

Jakie jest maksymalne tętno podczas ćwiczeń? Zweryfikowany

Ogólnie rzecz biorąc, możesz przyjąć tętno 220 i odliczyć swój wiek. Zatem dla osoby w wieku 48 lat maksymalne tętno wyniesie 220 minus 48, co równa się 172. Jeśli nie jesteś pewien swojego stanu zdrowia, koniecznie skonsultuj się z lekarzem.

To było pomocne (25) Czytaj więcej

Ile ćwiczeń potrzebuje przeciętny dorosły? Zweryfikowany

Jako osoba dorosła dobrze jest wykonywać umiarkowanie intensywne ćwiczenia łącznie przez co najmniej 2,5 godziny tygodniowo. Najlepiej rozłożyć to na kilka dni.

To było pomocne (23) Czytaj więcej