O nas - Manuall

Nasza historia

“Przeglądanie instrukcji obsługi w Internecie – bez problemów, bez logowania, bez opłat. Taki jest cel serwisu Manuall. Od momentu uruchomienia naszego serwisu w 2010 roku pracujemy bez przerwy nad zapewnieniem użytkownikom najlepszych możliwych doświadczeń podczas korzystania z naszego serwisu. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć brakujące podręczniki użytkownika i instrukcje.”

Cześć!

Oferujemy nasze usługi w 19 językach, aby pomagać ludziom na całym świecie w znalezieniu właściwej instrukcji obsługi do ich produktów.

Za darmo

Korzystanie z naszej strony internetowej i usług jest w 100% bezpłatne. Nie musisz się rejestrować, a pliki możesz pobrać bezpośrednio ze strony internetowej.

Lubimy to!

Tysiące ludzi znalazło naszą stronę na Facebooku, gdzie odpowiadamy na pytania dotyczące naszego serwisu. Można tam również poprosić o dodanie brakujących instrukcji obsługi.

Oficjalny partner

Od 2019 roku jesteśmy oficjalnym partnerem organizacji Repair Café, wspierając jej misję – dążenia do naprawy produktów zamiast ich wyrzucania.

Repair Café

Odpowiedzi

Poza instrukcjami obsługi oferujemy również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wielu produktów. Opracowane przez nas odpowiedzi pozwolą Ci w pełni cieszyć się zakupionymi produktami.