Wyniki dla Care Fitness Rowery treningowe

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Care Fitness Rowery treningowe, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Mój rower treningowy wydaje tykanie podczas pedałowania, co mogę z tym zrobić? Zweryfikowany
W większości przypadków dźwięki są wywoływane przez pedały. Można to rozwiązać, zdejmując je i ponownie odpowiednio montując. Możliwe jest również, że w obudowie znajduje się luźny kabel, który styka się z ruchomymi częściami. Zdejmij obudowę i podłącz kabel we właściwym miejscu lub upewnij się, że nie styka się z ruchomymi częściami.

To było pomocne (1053) Czytaj więcej
Jakie mięśnie trenuje się na rowerze stacjonarnym? Zweryfikowany
Prawidłowo korzystając z roweru stacjonarnego, ćwiczysz mięśnie brzucha, pośladków i nóg.

To było pomocne (652) Czytaj więcej