Wyniki dla Crivit Rowery treningowe

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Crivit Rowery treningowe, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Mój rower treningowy wydaje tykanie podczas pedałowania, co mogę z tym zrobić? Zweryfikowany
W większości przypadków dźwięki są wywoływane przez pedały. Można to rozwiązać, zdejmując je i ponownie odpowiednio montując. Możliwe jest również, że w obudowie znajduje się luźny kabel, który styka się z ruchomymi częściami. Zdejmij obudowę i podłącz kabel we właściwym miejscu lub upewnij się, że nie styka się z ruchomymi częściami.

To było pomocne (836)
Jaki jest numer modelu mojego produktu Crivit? Zweryfikowany
Chociaż niektóre produkty Crivit mają alternatywny numer modelu, wszystkie mają numer IAN, za pomocą którego można zidentyfikować produkt.

To było pomocne (607)
Jakie mięśnie trenuje się na rowerze stacjonarnym? Zweryfikowany
Prawidłowo korzystając z roweru stacjonarnego, ćwiczysz mięśnie brzucha, pośladków i nóg.

To było pomocne (432)