Podręczniki dla Orbitreki

Poniżej znajdziesz wszystkie marki w kategorii Orbitreki, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Kliknij wybraną markę, aby zobaczyć listę wszystkich modeli. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojej marki nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaka jest różnica między orbitrekiem z kołem zamachowym z przodu lub z tyłu? Zweryfikowany

Orbitrek z kołem zamachowym z tyłu są często mniejsze. Na tych orbitrekach możesz generalnie wykonywać mniejsze kroki. Kiedy koło zamachowe znajduje się z przodu, orbitrek jest generalnie większy i pozwala na wykonywanie większych kroków.

To było pomocne (242) Czytaj więcej

Jakie mięśnie trenuje się na orbitreku? Zweryfikowany

Prawidłowo używając orbitreka trenujesz prawie wszystkie mięśnie. Podczas treningu korzystasz z mięśni pleców, ramion, ramion, brzucha, pośladków i nóg.

To było pomocne (225) Czytaj więcej

Czy używanie orbitreka jest stresujące dla moich kolan? Zweryfikowany

Nie. Podczas ćwiczenia Twoje stopy pozostają na pedałach i wykonujesz płynne ruchy. Oznacza to, że na kolana nie działa żadna siła, jak ma to miejsce na przykład podczas biegania.

To było pomocne (196) Czytaj więcej

Ile ćwiczeń potrzebuje przeciętny dorosły? Zweryfikowany

Jako osoba dorosła dobrze jest wykonywać umiarkowanie intensywne ćwiczenia łącznie przez co najmniej 2,5 godziny tygodniowo. Najlepiej rozłożyć to na kilka dni.

To było pomocne (38) Czytaj więcej

Jakie jest maksymalne tętno podczas ćwiczeń? Zweryfikowany

Ogólnie rzecz biorąc, możesz przyjąć tętno 220 i odliczyć swój wiek. Zatem dla osoby w wieku 48 lat maksymalne tętno wyniesie 220 minus 48, co równa się 172. Jeśli nie jesteś pewien swojego stanu zdrowia, koniecznie skonsultuj się z lekarzem.

To było pomocne (16) Czytaj więcej