Wyniki dla Orbitreki

Poniżej znajdziesz wszystkie marki w kategorii Orbitreki, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Kliknij wybraną markę, aby zobaczyć listę wszystkich modeli. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojej marki nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaka jest różnica między orbitrekiem z kołem zamachowym z przodu lub z tyłu? Zweryfikowany
Orbitrek z kołem zamachowym z tyłu są często mniejsze. Na tych orbitrekach możesz generalnie wykonywać mniejsze kroki. Kiedy koło zamachowe znajduje się z przodu, orbitrek jest generalnie większy i pozwala na wykonywanie większych kroków.

To było pomocne (171) Czytaj więcej
Jakie mięśnie trenuje się na orbitreku? Zweryfikowany
Prawidłowo używając orbitreka trenujesz prawie wszystkie mięśnie. Podczas treningu korzystasz z mięśni pleców, ramion, ramion, brzucha, pośladków i nóg.

To było pomocne (165) Czytaj więcej
Czy używanie orbitreka jest stresujące dla moich kolan? Zweryfikowany
Nie. Podczas ćwiczenia Twoje stopy pozostają na pedałach i wykonujesz płynne ruchy. Oznacza to, że na kolana nie działa żadna siła, jak ma to miejsce na przykład podczas biegania.

To było pomocne (140) Czytaj więcej