Wyniki dla Crivit Orbitreki

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Crivit Orbitreki, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaki jest numer modelu mojego produktu Crivit? Zweryfikowany
Chociaż niektóre produkty Crivit mają alternatywny numer modelu, wszystkie mają numer IAN, za pomocą którego można zidentyfikować produkt.

To było pomocne (607)
Jaka jest różnica między orbitrekiem z kołem zamachowym z przodu lub z tyłu? Zweryfikowany
Orbitrek z kołem zamachowym z tyłu są często mniejsze. Na tych orbitrekach możesz generalnie wykonywać mniejsze kroki. Kiedy koło zamachowe znajduje się z przodu, orbitrek jest generalnie większy i pozwala na wykonywanie większych kroków.

To było pomocne (138)
Jakie mięśnie trenuje się na orbitreku? Zweryfikowany
Prawidłowo używając orbitreka trenujesz prawie wszystkie mięśnie. Podczas treningu korzystasz z mięśni pleców, ramion, ramion, brzucha, pośladków i nóg.

To było pomocne (128)
Czy używanie orbitreka jest stresujące dla moich kolan? Zweryfikowany
Nie. Podczas ćwiczenia Twoje stopy pozostają na pedałach i wykonujesz płynne ruchy. Oznacza to, że na kolana nie działa żadna siła, jak ma to miejsce na przykład podczas biegania.

To było pomocne (103)