Podręczniki dla Deltaco Krzesła biurowe

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Deltaco Krzesła biurowe, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaka jest idealna wysokość krzesła biurowego w stosunku do biurka? Zweryfikowany

Aby uzyskać optymalną pozycję siedzącą, krzesło powinno znajdować się na takiej wysokości, aby stopy spoczywały płasko na podłodze, a górna i dolna część nóg pod kątem 90 stopni. W tej pozycji dotknij obojczyka i pozwól ramieniu zwisać wzdłuż ciała. Wysokość łokcia to idealna wysokość Twojego biurka.

To było pomocne (324) Czytaj więcej

Ile godzin dziennie mogę siedzieć na krześle biurowym? Zweryfikowany

Najlepiej nie siedzieć dłużej niż 8 godzin dziennie. W tych godzinach zdecydowanie zaleca się wstawanie co 20–30 minut i chodzenie przez około minutę, zanim ponownie usiądziesz.

To było pomocne (5) Czytaj więcej