Instrukcja Deltaco PCH90 Krzesło biurowe

Potrzebujesz instrukcji dla swojego Deltaco PCH90 Krzesło biurowe? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję w formacie PDF w języku polskim. Ten produkt ma obecnie zadane 2 pytania, 0 komentarzy i 0 głosów. Jeśli nie jest to podręcznik, którego szukasz, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

No preview available, please use the link
below to download the manual.
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 5.62 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Deltaco PCH90 Krzesło biurowe i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z Deltaco PCH90 Krzesło biurowe?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat Deltaco PCH90 Krzesło biurowe. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi Deltaco PCH90 Krzesło biurowe. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z Deltaco. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego Deltaco PCH90 Krzesło biurowe w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka Deltaco
Model PCH90
Kategoria Krzesła biurowe
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 5.62 MB

Wszystkie podręczniki dla Deltaco Krzesła biurowe
Więcej podręczników Krzesła biurowe

Często zadawane pytania dotyczące Deltaco PCH90 Krzesło biurowe

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaka jest idealna wysokość krzesła biurowego w stosunku do biurka? Zweryfikowany

Aby uzyskać optymalną pozycję siedzącą, krzesło powinno znajdować się na takiej wysokości, aby stopy spoczywały płasko na podłodze, a górna i dolna część nóg pod kątem 90 stopni. W tej pozycji dotknij obojczyka i pozwól ramieniu zwisać wzdłuż ciała. Wysokość łokcia to idealna wysokość Twojego biurka.

To było pomocne (322) Czytaj więcej

Ile godzin dziennie mogę siedzieć na krześle biurowym? Zweryfikowany

Najlepiej nie siedzieć dłużej niż 8 godzin dziennie. W tych godzinach zdecydowanie zaleca się wstawanie co 20–30 minut i chodzenie przez około minutę, zanim ponownie usiądziesz.

To było pomocne (5) Czytaj więcej
Instrukcja Deltaco PCH90 Krzesło biurowe