Instrukcja Black and Decker PW1300TDW Myjka ciśnieniowa

Poszukujesz instrukcji obsługi Black and Decker PW1300TDW Myjka ciśnieniowa? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

PW1300TD
PW1300TDW
PW1300TD
PW1300TDW
FR
EN
DE
IT
ES
PT
EL
NL
DA
NO
FI
SV
CS
PL
SL
SK
LT
BG
RU
HU
RO
TR
HR
LV
ET
UK
www.blackanddecker.eu
PW1300TD
PW1300TDW
cod. 91305 - MV
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 24.77 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Black and Decker PW1300TDW Myjka ciśnieniowa i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z Black and Decker PW1300TDW Myjka ciśnieniowa?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi Black and Decker PW1300TDW Myjka ciśnieniowa. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z Black and Decker. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego Black and Decker PW1300TDW Myjka ciśnieniowa w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka Black and Decker
Model PW1300TDW
Kategoria Myjki ciśnieniowe
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 24.77 MB

Wszystkie podręczniki dla Black and Decker Myjki ciśnieniowe
Więcej podręczników Myjki ciśnieniowe

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy można użyć myjki ciśnieniowej do mycia samochodu? Zweryfikowany

Tak, można. Należy trzymać myjkę ciśnieniową w odległości co najmniej 20 centymetrów od samochodu i nie przekraczać ciśnienia 110 bar.

To było pomocne (803) Czytaj więcej

Co oznacza PSI? Zweryfikowany

PSI oznacza funt na cal kwadratowy, wskazując wielkość ciśnienia. Im więcej PSI może dostarczyć myjka ciśnieniowa, tym mocniej może czyścić.

To było pomocne (179) Czytaj więcej

Jak przechowywać myjkę ciśnieniową zimą? Zweryfikowany

Myjka ciśnieniowa to produkt z częściami, przez które przepływa woda. Zawsze opróżnij go całkowicie przed przechowywaniem, aby zapobiec uszkodzeniom spowodowanym przez mróz. Aby uniknąć uszkodzeń spowodowanych mrozem, najlepiej przechowywać myjkę ciśnieniową w miejscu chronionym przed mrozem.

To było pomocne (177) Czytaj więcej

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat Black and Decker PW1300TDW Myjka ciśnieniowa. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Rudolf Benko 07-10-2023
Witam, chciałbym kupić ręczny pistolet natryskowy do myjki ciśnieniowej PW 1400, lub akcesoria do pistoletu, natryski wodne z pistoletu gdy go używam Dziękuję za odpowiedź

odpowiedz | To było pomocne (0)(Przetłumaczone przez Google)
Instrukcja Black and Decker PW1300TDW Myjka ciśnieniowa

Produkty powiązane

Powiązane kategorie