Wyniki dla Black and Decker Pilarki tarczowe

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Black and Decker Pilarki tarczowe, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Ile milimetrów ma wystawać piła pod cięty materiał? Zweryfikowany
Najlepiej trzymać to na 3 mm lub więcej. Kiedy jest mniej, istnieje ryzyko, że materiał się rozpadnie lub doprowadzi do brzydkiego wyniku.

To było pomocne (71)
Czy podczas używania piły tarczowej muszę nosić ochronniki słuchu? Zweryfikowany
Tak, powinieneś. Chociaż poziom hałasu wytwarzanego przez piłę tarczową może się różnić w zależności od marki i modelu, długotrwałe narażenie na głośny hałas może spowodować trwałe uszkodzenie słuchu. Dlatego dobrze jest nosić ochronniki słuchu.

To było pomocne (24)