Podręczniki dla Black and Decker Myjki ciśnieniowe

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Black and Decker Myjki ciśnieniowe, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy można użyć myjki ciśnieniowej do mycia samochodu? Zweryfikowany

Tak, można. Należy trzymać myjkę ciśnieniową w odległości co najmniej 20 centymetrów od samochodu i nie przekraczać ciśnienia 110 bar.

To było pomocne (816) Czytaj więcej

Co oznacza PSI? Zweryfikowany

PSI oznacza funt na cal kwadratowy, wskazując wielkość ciśnienia. Im więcej PSI może dostarczyć myjka ciśnieniowa, tym mocniej może czyścić.

To było pomocne (194) Czytaj więcej

Jak przechowywać myjkę ciśnieniową zimą? Zweryfikowany

Myjka ciśnieniowa to produkt z częściami, przez które przepływa woda. Zawsze opróżnij go całkowicie przed przechowywaniem, aby zapobiec uszkodzeniom spowodowanym przez mróz. Aby uniknąć uszkodzeń spowodowanych mrozem, najlepiej przechowywać myjkę ciśnieniową w miejscu chronionym przed mrozem.

To było pomocne (193) Czytaj więcej

Ostatnie komentarze

Instrukcja Black and Decker PW1300TDW Myjka ciśnieniowa
Rudolf Benko 07-10-2023
Witam, chciałbym kupić ręczny pistolet natryskowy do myjki ciśnieniowej PW 1400, lub akcesoria do pistoletu, natryski wodne z pistoletu gdy go używam Dziękuję za odpowiedź


(Przetłumaczone przez Google)
Black and Decker PW1300TDW Myjka ciśnieniowa
Instrukcja Black and Decker PW1400TDK Plus Myjka ciśnieniowa
ЗАХАРОВ Андрей Николаевич 19-06-2021
Dokumenty nie zostały zapisane


(Przetłumaczone przez Google)
Black and Decker PW1400TDK Plus Myjka ciśnieniowa
Instrukcja Black and Decker PW1400TDK Plus Myjka ciśnieniowa
ЗАХАРОВ Андрей Николаевич 19-06-2021
Czasami uczy presji, co może być przyczyną?


(Przetłumaczone przez Google)
Black and Decker PW1400TDK Plus Myjka ciśnieniowa