Instrukcja Ariston TZ 740 TC ES (IX) U Płyta do zabudowy

Poszukujesz instrukcji obsługi Ariston TZ 740 TC ES (IX) U Płyta do zabudowy? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 0.98 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Ariston TZ 740 TC ES (IX) U Płyta do zabudowy i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Ariston?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Z których garnków można korzystać na płycie indukcyjnej? Zweryfikowany
Zasadniczo wszystkie garnki magnetyczne mogą być używane na płycie indukcyjnej. Prawie wszystkie nowe garnki nadają się do indukcji.

To było pomocne (1274)
Moja płyta ma wtyczkę, która nie pasuje do zwykłego gniazdka, co mam zrobić? Zweryfikowany
Wiele płyt elektrycznych (zarówno ceramicznych, jak i indukcyjnych) ma inną wtyczkę. Dzieje się tak, ponieważ te urządzenia wymagają dużej mocy. Zlecić instalację urządzenia profesjonaliście.

To było pomocne (1169)
Dlaczego zapłon w mojej kuchence wydaje dźwięk kliknięcia? Zweryfikowany
Jeśli kuchenka była umyta za pomocą dużej ilości wody, pokrętła mogły się zmoczyć, aktywując zapłon. Daj im wyschnąć. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z producentem.

To było pomocne (1011)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja Ariston TZ 740 TC ES (IX) U Płyta do zabudowy