Wyniki dla Płyty do zabudowy

Poniżej znajdziesz wszystkie marki w kategorii Płyty do zabudowy, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Kliknij wybraną markę, aby zobaczyć listę wszystkich modeli. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojej marki nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Z których garnków można korzystać na płycie indukcyjnej? Zweryfikowany
Zasadniczo wszystkie garnki magnetyczne mogą być używane na płycie indukcyjnej. Prawie wszystkie nowe garnki nadają się do indukcji.

To było pomocne (1341) Czytaj więcej
Moja płyta ma wtyczkę, która nie pasuje do zwykłego gniazdka, co mam zrobić? Zweryfikowany
Wiele płyt elektrycznych (zarówno ceramicznych, jak i indukcyjnych) ma inną wtyczkę. Dzieje się tak, ponieważ te urządzenia wymagają dużej mocy. Zlecić instalację urządzenia profesjonaliście.

To było pomocne (1254) Czytaj więcej
Dlaczego zapłon w mojej kuchence wydaje dźwięk kliknięcia? Zweryfikowany
Jeśli kuchenka była umyta za pomocą dużej ilości wody, pokrętła mogły się zmoczyć, aktywując zapłon. Daj im wyschnąć. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z producentem.

To było pomocne (1072) Czytaj więcej