AEG FS 2 D Szlifierki oscylacyjne

Poszukujesz instrukcji obsługi AEG FS 2 D Szlifierki oscylacyjne? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 0.91 MB)

advertisement

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat AEG FS 2 D Szlifierki oscylacyjne i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki AEG?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Do jakich materiałów można użyć szlifierki obrotowej? Zweryfikowany
Szlifierki obrotowe są z reguły stosowane do drewna, materiałów drewnianych i powierzchni lakierowanych. Urządzenia te nie są przystosowane do obróbki metali i powierzchni z kamienia.

To było pomocne (27)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja ta została pierwotnie opublikowana przez firmę AEG.