Wyniki dla AEG Wiertarko-wkrętarki

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii AEG Wiertarko-wkrętarki, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Wciąż zdejmuję łeb śruby podczas używania wkrętarki. Dlaczego? Zweryfikowany
Większość wkrętarek można ustawić na mocniejsze lub bardziej miękkie wkręcanie. Jeśli głowica nadal jest zdejmowana, wiertarko-wkrętarkę należy prawdopodobnie ustawić w innym położeniu. Jeśli jest to urządzenie bezprzewodowe, zawsze upewnij się, że bateria jest naładowana, aby uzyskać optymalny efekt.

To było pomocne (56)
Czy podczas korzystania z wiertarki muszę nosić ochronę słuchu? Zweryfikowany
Tak, powinieneś. Chociaż poziom hałasu wytwarzanego przez wiertarkę może się różnić w zależności od marki i modelu, długotrwałe narażenie na głośny hałas może spowodować trwałe uszkodzenie słuchu. Dlatego dobrze jest nosić ochronniki słuchu.

To było pomocne (14)