Wyniki dla Szlifierka oscylacyjna

Poniżej znajdziesz wszystkie marki w kategorii Szlifierka oscylacyjna, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Kliknij wybraną markę, aby zobaczyć listę wszystkich modeli. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojej marki nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Do jakich materiałów można użyć szlifierki obrotowej? Zweryfikowany
Szlifierki obrotowe są z reguły stosowane do drewna, materiałów drewnianych i powierzchni lakierowanych. Urządzenia te nie są przystosowane do obróbki metali i powierzchni z kamienia.

To było pomocne (37) Czytaj więcej
Czy podczas używania szlifierki muszę nosić okulary ochronne? Zweryfikowany
Tak. Podczas szlifowania drobne cząstki mogą unosić się w górę. Kiedy uderzą w oko, mogą spowodować trwałe uszkodzenie oczu. Dlatego zawsze należy nosić okulary ochronne.

To było pomocne (6) Czytaj więcej
Czy podczas korzystania ze szlifierki muszę nosić maskę przeciwpyłową? Zweryfikowany
Tak. Podczas szlifowania wydziela się pył, który może spowodować uszkodzenie dróg oddechowych. Niektóre powierzchnie mogą również uwalniać chemikalia, takie jak farba lub lakier podczas szlifowania. To także dobry powód do noszenia maski przeciwpyłowej.

To było pomocne (1) Czytaj więcej
Czy podczas korzystania ze szlifierki muszę nosić ochronniki słuchu? Zweryfikowany
Tak, powinieneś. Chociaż poziom hałasu wytwarzanego przez szlifierkę może się różnić w zależności od marki i modelu, długotrwałe narażenie na głośny hałas może spowodować trwałe uszkodzenie słuchu. Dlatego dobrze jest nosić ochronniki słuchu.

To było pomocne (1) Czytaj więcej