Instrukcja TP-Link TD-W9810G Router

Potrzebujesz instrukcji dla swojego TP-Link TD-W9810G Router? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję w formacie PDF w języku polskim. Ten produkt ma obecnie zadane 2 pytania, 0 komentarzy i 0 głosów. Jeśli nie jest to podręcznik, którego szukasz, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

INSTRUKCJA OBSŁUGI
BEZPRZEWODOWY ROUTER SZEROKOPASMOWY
Z MODEMEM ADSL 2+, 4 x LAN
TP-LINK
TD-W9810G
#05487
wersja 1.1
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 0.37 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat TP-Link TD-W9810G Router i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z TP-Link TD-W9810G Router?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat TP-Link TD-W9810G Router. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi TP-Link TD-W9810G Router. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z TP-Link. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego TP-Link TD-W9810G Router w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka TP-Link
Model TD-W9810G
Kategoria Routery
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 0.37 MB

Wszystkie podręczniki dla TP-Link Routery
Więcej podręczników Routery

Często zadawane pytania dotyczące TP-Link TD-W9810G Router

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jak poprawić sygnał routera? Zweryfikowany

Aby poprawić sygnał, najpierw należy dostosować lokalizację i położenie routera. Jeśli to nie pomoże, można spróbować zmienić kanał bezprzewodowy routera. Możliwe, że inne urządzenia bezprzewodowe korzystają z tego samego kanału bezprzewodowego, co może spowodować zmniejszenie siły sygnału.

To było pomocne (1196) Czytaj więcej

Jaka jest różnica między routerem a modemem? Zweryfikowany

Modem ułatwia połączenie z Internetem za pośrednictwem dostawcy. Router przekazuje ten sygnał do różnych urządzeń w sieci. Większość nowoczesnych routerów ma wbudowany modem.

To było pomocne (140) Czytaj więcej
Instrukcja TP-Link TD-W9810G Router