Instrukcja TP-Link TL-WR640N Router

Poszukujesz instrukcji obsługi TP-Link TL-WR640N Router? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 1.87 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat TP-Link TL-WR640N Router i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki TP-Link?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jak poprawić sygnał routera? Zweryfikowany
Aby poprawić sygnał, najpierw należy dostosować lokalizację i położenie routera. Jeśli to nie pomoże, można spróbować zmienić kanał bezprzewodowy routera. Możliwe, że inne urządzenia bezprzewodowe korzystają z tego samego kanału bezprzewodowego, co może spowodować zmniejszenie siły sygnału.

To było pomocne (1141)
Jaka jest różnica między routerem a modemem? Zweryfikowany
Modem ułatwia połączenie z Internetem za pośrednictwem dostawcy. Router przekazuje ten sygnał do różnych urządzeń w sieci. Większość nowoczesnych routerów ma wbudowany modem.

To było pomocne (105)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja TP-Link TL-WR640N Router