Instrukcja Revell set 04987 Space and Scifi Battlestar Galactica

Potrzebujesz instrukcji budowania swojego zestawu Revell set 04987 Space and Scifi Battlestar Galactica? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję budowania w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 12.35 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Revell set 04987 Space and Scifi Battlestar Galactica i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Revell?
Tak Nie
100%
0%
2 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy powinienem pomalować mój model Revell przed czy po jego zbudowaniu? Zweryfikowany
Revell zaleca pomalowanie go przed zbudowaniem. W niektórych przypadkach rozsądnie jest częściowo złożyć elementy, jeśli wszystkie muszą być pomalowane na ten sam kolor.

To było pomocne (71)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja Revell set 04987 Space and Scifi Battlestar Galactica