Instrukcja Playmobil set 9899 Indians Obóz indian

Potrzebujesz instrukcji budowania swojego Playmobil set 9899 Indians Obóz indian? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcje budowania w formacie PDF. Ten produkt ma obecnie zadane 3 pytania, 0 komentarzy i ma 2 głosów przy średniej ocenie produktu wynoszącej 100/100. Jeśli nie są to instrukcje budowy, których szukasz, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

9899
1
C
M
Y
CM
MY
CY
CMY
K
9899 VS+RS 27_04_21 PM.pdf 2 27.04.2021 07:43:01
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 2.13 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Playmobil set 9899 Indians Obóz indian i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z Playmobil set 9899 Indians Obóz indian?
Tak Nie
100%
0%
2 głosów

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat Playmobil set 9899 Indians Obóz indian. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi Playmobil set 9899 Indians Obóz indian. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z Playmobil. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego Playmobil set 9899 Indians Obóz indian w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka Playmobil
Model set 9899 Indians Native american camp
Kategoria
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 2.13 MB

Wszystkie podręczniki dla Playmobil Indians
Więcej podręczników Playmobil

Często zadawane pytania dotyczące Playmobil set 9899 Indians Obóz indian

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jak mogę zapobiec odbarwieniu moich zabawek Playmobil? Zweryfikowany

Dwa największe czynniki wpływające na odbarwianie plastiku zabawek Playmobil to długotrwała ekspozycja na światło słoneczne i dym papierosowy. Staraj się je minimalizować podczas przechowywania Playmobil.

To było pomocne (967) Czytaj więcej

Jaki jest najlepszy sposób czyszczenia elementów Playmobil? Zweryfikowany

Playmobil zaleca czyszczenie elementów ręcznie ciepłą wodą lub za pomocą wilgotnej ściereczki, ewentualnie z użyciem łagodnego detergentu. Klocków nie należy wkładać nigdy do pralki ani zmywarki. Po umyciu należy pozostawić klocki do​wyschnięcia. Części elektryczne można czyścić wyłącznie suchą ściereczką.

To było pomocne (738) Czytaj więcej

Od jakiego wieku dzieci mogą bawić się produktami Playmobil? Zweryfikowany

Większość zestawów Playmobil nadaje się do zabawy dla dzieci od 4 roku życia, ze względu na małe części zawarte w zestawach. Specjalne zestawy 1.2.3. są odpowiednie dla dzieci w wieku co najmniej 1,5 roku. Zalecany wiek jest zawsze podany na pudełku.

To było pomocne (421) Czytaj więcej
Instrukcja Playmobil set 9899 Indians Obóz indian