Podręczniki dla Playmobil Ghostbusters

Poniżej znajdziesz wszystkie zestawy Playmobil Ghostbusters, dla których zgromadziliśmy instrukcje budowania. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego zestawu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jak mogę zapobiec odbarwieniu moich zabawek Playmobil? Zweryfikowany

Dwa największe czynniki wpływające na odbarwianie plastiku zabawek Playmobil to długotrwała ekspozycja na światło słoneczne i dym papierosowy. Staraj się je minimalizować podczas przechowywania Playmobil.

To było pomocne (971) Czytaj więcej

Jaki jest najlepszy sposób czyszczenia elementów Playmobil? Zweryfikowany

Playmobil zaleca czyszczenie elementów ręcznie ciepłą wodą lub za pomocą wilgotnej ściereczki, ewentualnie z użyciem łagodnego detergentu. Klocków nie należy wkładać nigdy do pralki ani zmywarki. Po umyciu należy pozostawić klocki do​wyschnięcia. Części elektryczne można czyścić wyłącznie suchą ściereczką.

To było pomocne (742) Czytaj więcej

Od jakiego wieku dzieci mogą bawić się produktami Playmobil? Zweryfikowany

Większość zestawów Playmobil nadaje się do zabawy dla dzieci od 4 roku życia, ze względu na małe części zawarte w zestawach. Specjalne zestawy 1.2.3. są odpowiednie dla dzieci w wieku co najmniej 1,5 roku. Zalecany wiek jest zawsze podany na pudełku.

To było pomocne (427) Czytaj więcej

Ostatnie komentarze

Instrukcja Playmobil set 9219 Ghostbusters Straż pożarna
Fulanito de Yal 13-07-2021
F la ińvlvkyv


(Przetłumaczone przez Google)
Playmobil set 9219 Ghostbusters Straż pożarna
Instrukcja Playmobil set 9220 Ghostbusters Ecto-1
Sergio C. 27-12-2020
Wygląda na to, że moduł światła i dźwięku w ecto 1 mojego syna się zepsuł, musisz zbyt mocno nacisnąć włącznik światła, aby zadziałał. Czy jest sposób, aby to naprawić? Będę wdzięczny za szybką odpowiedź [email protected]


(Przetłumaczone przez Google)
Playmobil set 9220 Ghostbusters Ecto-1
Instrukcja Playmobil set 9220 Ghostbusters Ecto-1
Nicolia Christine 31-12-2019
Ten produkt jest kłopotliwy. Zgromadzenie jest śmieszne. Zbyt wiele małych kawałków. Nawet nie przyszedłem ze wszystkim Z kawałków lub instrukcji Manuel i ja dostaliśmy to zupełnie nowe. Mam to dla moich chłopców, którzy mają 6 i 8 lat i byli bardzo rozczarowani. Nie mam nawet paragonu, żeby go zwrócić. Musiałem wygooglować instrukcję obsługi, która nie była w 100% jasna, gdzie umieścić niektóre elementy. Nie poleciłbym tej zabawki nikomu. Nie jest łatwo połączyć z instrukcjami.


(Przetłumaczone przez Google)
Playmobil set 9220 Ghostbusters Ecto-1