Instrukcja Niceboy X-Fit Watch 2 Lite Zegarek sportowy

Poszukujesz instrukcji obsługi Niceboy X-Fit Watch 2 Lite Zegarek sportowy? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

1
X-FIT WATCH 2 LITE
User Manual / Smart Watch
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 1.01 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Niceboy X-Fit Watch 2 Lite Zegarek sportowy i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z Niceboy X-Fit Watch 2 Lite Zegarek sportowy?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi Niceboy X-Fit Watch 2 Lite Zegarek sportowy. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z Niceboy. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego Niceboy X-Fit Watch 2 Lite Zegarek sportowy w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka Niceboy
Model X-Fit Watch 2 Lite
Kategoria Zegarki sportowe
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 1.01 MB

Wszystkie podręczniki dla Niceboy Zegarki sportowe
Więcej podręczników Zegarki sportowe

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Ile kroków jest zalecana dzienna porcja dla dorosłych? Zweryfikowany

Aby ćwiczyć wystarczająco dużo, konieczne jest wykonanie co najmniej 10.000 kroków dziennie. Dla osób powyżej 65 roku życia kwota ta wynosi 8.000 kroków.

To było pomocne (157) Czytaj więcej

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat Niceboy X-Fit Watch 2 Lite Zegarek sportowy. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Instrukcja Niceboy X-Fit Watch 2 Lite Zegarek sportowy

Produkty powiązane

Powiązane kategorie