Lego set 42002 Technic Poduszkowiec

Potrzebujesz instrukcji budowania swojego zestawu Lego set 42002 Technic Poduszkowiec? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję budowania w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

pdf2htmlEX
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 5.65 MB)

advertisement

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Lego set 42002 Technic Poduszkowiec i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.

Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Lego?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 Głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jak mogę zapobiec odbarwieniu moich klocków Lego? Zweryfikowany
Dwa największe czynniki wpływające na odbarwianie plastiku klocków Lego to długotrwała ekspozycja na światło słoneczne i dym papierosowy. Staraj się je minimalizować podczas przechowywania klocków.

To było pomocne (600)
Jaki jest najlepszy sposób czyszczenia moich klocków Lego? Zweryfikowany
Lego zaleca ręczne czyszczenie klocków wodą (nie cieplejszą niż 40°C) i łagodnym detergentem. Nigdy nie umieszczaj klocków w pralce ani zmywarce. Pozwól klockom wyschnąć. Części elektryczne można czyścić tylko suchą szmatką.

To było pomocne (532)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja ta została pierwotnie opublikowana przez firmę Lego.