Podręczniki dla Tenda Routery

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Tenda Routery, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jak poprawić sygnał routera? Zweryfikowany

Aby poprawić sygnał, najpierw należy dostosować lokalizację i położenie routera. Jeśli to nie pomoże, można spróbować zmienić kanał bezprzewodowy routera. Możliwe, że inne urządzenia bezprzewodowe korzystają z tego samego kanału bezprzewodowego, co może spowodować zmniejszenie siły sygnału.

To było pomocne (1200) Czytaj więcej

Jaka jest różnica między routerem a modemem? Zweryfikowany

Modem ułatwia połączenie z Internetem za pośrednictwem dostawcy. Router przekazuje ten sygnał do różnych urządzeń w sieci. Większość nowoczesnych routerów ma wbudowany modem.

To było pomocne (145) Czytaj więcej