Instrukcja Tenda W311R+ Router

Poszukujesz instrukcji obsługi Tenda W311R+ Router? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

Bezprzewodowy Router
Szerokopasmowy W311R
PodrÚcznik Uĝytkownika
Wireless Broadband
Router W311R
User Guide
Bezprzewodowy Router
Szerokopasmowy W311R+
Podręcznik Użytkownika
Wireless Broadband
Router W311R+
User Guide
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 7.63 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Tenda W311R+ Router i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z Tenda W311R+ Router?
Tak Nie
100%
0%
1 głosuj

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi Tenda W311R+ Router. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z Tenda. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego Tenda W311R+ Router w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka Tenda
Model W311R+
Kategoria Routery
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 7.63 MB

Wszystkie podręczniki dla Tenda Routery
Więcej podręczników Routery

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jak poprawić sygnał routera? Zweryfikowany

Aby poprawić sygnał, najpierw należy dostosować lokalizację i położenie routera. Jeśli to nie pomoże, można spróbować zmienić kanał bezprzewodowy routera. Możliwe, że inne urządzenia bezprzewodowe korzystają z tego samego kanału bezprzewodowego, co może spowodować zmniejszenie siły sygnału.

To było pomocne (1189) Czytaj więcej

Jaka jest różnica między routerem a modemem? Zweryfikowany

Modem ułatwia połączenie z Internetem za pośrednictwem dostawcy. Router przekazuje ten sygnał do różnych urządzeń w sieci. Większość nowoczesnych routerów ma wbudowany modem.

To było pomocne (136) Czytaj więcej

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat Tenda W311R+ Router. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Instrukcja Tenda W311R+ Router

Produkty powiązane

Powiązane kategorie