Podręczniki dla Wózki

Poniżej znajdziesz wszystkie marki w kategorii Wózki, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Kliknij wybraną markę, aby zobaczyć listę wszystkich modeli. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojej marki nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jakie są zalety i wady używania opon pneumatycznych w wózku? Zweryfikowany

Największą zaletą opon pneumatycznych w wózku jest to, że są one bardzo wygodne zarówno dla dziecka, jak i osoby pchającej wózek. Opony pneumatyczne zapewniają tłumienie na nierównych powierzchniach, takich jak las czy plaża. Wadą jest to, że opony pneumatyczne mogą się przebić.

To było pomocne (228) Czytaj więcej

Jakie są wady i zalety używania piankowych opon w wózku? Zweryfikowany

Największą zaletą piankowych opon w wózku jest to, że nie mogą się przebić. Opony piankowe zapewniają nieco mniejsze tłumienie niż opony pneumatyczne, ale są wygodniejsze niż buhaje pełne. Wiele nowoczesnych wózków wykorzystuje kombinację opon pełnych z przodu i piankowych z tyłu, dzięki czemu wózek jest zwrotny i wygodny.

To było pomocne (138) Czytaj więcej

Jakie są wady i zalety korzystania z pełnych opon w wózku? Zweryfikowany

Solidne opony sprawiają, że wózek jest bardzo zwrotny. Wadą jest to, że opony pełne zapewniają mniejsze tłumienie i dlatego są mniej wygodne niż opony pneumatyczne lub piankowe.

To było pomocne (133) Czytaj więcej

Który wózek będzie najlepszy dla noworodka? Zweryfikowany

Dla noworodka ważne jest, aby mógł leżeć płasko. Pomaga to w oddychaniu i rozwoju płuc.

To było pomocne (23) Czytaj więcej

Do jakiego wieku używasz wózka? Zweryfikowany

Generalnie wózek używany jest do 36 miesięcy (3 lata).

To było pomocne (18) Czytaj więcej