Wyniki dla Bugaboo Wózki

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Bugaboo Wózki, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jakie są zalety i wady używania opon pneumatycznych w wózku? Zweryfikowany
Największą zaletą opon pneumatycznych w wózku jest to, że są one bardzo wygodne zarówno dla dziecka, jak i osoby pchającej wózek. Opony pneumatyczne zapewniają tłumienie na nierównych powierzchniach, takich jak las czy plaża. Wadą jest to, że opony pneumatyczne mogą się przebić.

To było pomocne (80)
Jakie są wady i zalety używania piankowych opon w wózku? Zweryfikowany
Największą zaletą piankowych opon w wózku jest to, że nie mogą się przebić. Opony piankowe zapewniają nieco mniejsze tłumienie niż opony pneumatyczne, ale są wygodniejsze niż buhaje pełne. Wiele nowoczesnych wózków wykorzystuje kombinację opon pełnych z przodu i piankowych z tyłu, dzięki czemu wózek jest zwrotny i wygodny.

To było pomocne (43)
Jakie są wady i zalety korzystania z pełnych opon w wózku? Zweryfikowany
Solidne opony sprawiają, że wózek jest bardzo zwrotny. Wadą jest to, że opony pełne zapewniają mniejsze tłumienie i dlatego są mniej wygodne niż opony pneumatyczne lub piankowe.

To było pomocne (41)
Czy mogę prać materiał mojego wózka Bugaboo? Zweryfikowany
Tak, prawie wszystkie tkaniny z produktów Bugaboo można prać w pralce. Zawsze sprawdź metkę z instrukcją prania na tkaninie.

To było pomocne (0)
Gdzie mogę znaleźć numer seryjny mojego wózka Bugaboo? Zweryfikowany
Numer seryjny znajduje się na środku podwozia i składa się z 7 lub 14 cyfr.

To było pomocne (0)