Wyniki dla Camargue Toalety

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Camargue Toalety, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaka jest idealna wysokość toalety? Zweryfikowany
Standardowa wysokość toalety to około 40cm. Często na tej wysokości ustawia się toaletę stojącą, aw razie potrzeby miskę wiszącą można zamontować na innej wysokości.

To było pomocne (30)
W mojej ceramicznej toalecie jest pęknięcie, czy nadal mogę z niej korzystać? Zweryfikowany
Pęknięcie w ceramicznej toalecie nie zawsze oznacza, że ​​trzeba ją wymienić, ale trzeba ją naprawić. W zależności od pęknięcia może z czasem przepuszczać wodę, prawdopodobnie dodatkowo uszkadzając toaletę lub podłogę.

To było pomocne (15)