Instrukcja Camargue Norden 4300 Toaleta

Poszukujesz instrukcji obsługi Camargue Norden 4300 Toaleta? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 9.9 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Camargue Norden 4300 Toaleta i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Camargue?
Tak Nie
100%
0%
1 głosuj

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaka jest idealna wysokość toalety? Zweryfikowany
Standardowa wysokość toalety to około 40cm. Często na tej wysokości ustawia się toaletę stojącą, aw razie potrzeby miskę wiszącą można zamontować na innej wysokości.

To było pomocne (26)
W mojej ceramicznej toalecie jest pęknięcie, czy nadal mogę z niej korzystać? Zweryfikowany
Pęknięcie w ceramicznej toalecie nie zawsze oznacza, że ​​trzeba ją wymienić, ale trzeba ją naprawić. W zależności od pęknięcia może z czasem przepuszczać wodę, prawdopodobnie dodatkowo uszkadzając toaletę lub podłogę.

To było pomocne (13)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja Camargue Norden 4300 Toaleta