Instrukcja Brötje WHBS 22 IntroCondens Kocioł gazowy

Poszukujesz instrukcji obsługi Brötje WHBS 22 IntroCondens Kocioł gazowy? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 0.66 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Brötje WHBS 22 IntroCondens Kocioł gazowy i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Brötje?
Tak Nie
100%
0%
1 głosuj

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Z zaworu bezpieczeństwa wypływa woda, czy to normalne? Zweryfikowany
Tak, kocioł gazowy to zbiornik ciśnieniowy. Gdy ciśnienie stanie się zbyt wysokie, kocioł obniży je, wypuszczając wodę przez zawór bezpieczeństwa. Instalator kotła powinien mieć założony odpowiedni drenaż.

To było pomocne (165)
Jaka jest różnica między kotłem a kotłem gazowym? Zweryfikowany
Kocioł podgrzewa wodę, zanim zechcesz z niej skorzystać. Kocioł gazowy podgrzewa wodę w chwili, gdy jest potrzebna. Oznacza to, że w zwykłym bojlerze może zabraknąć ciepłej wody, gdy zbiornik jest pusty.

To było pomocne (87)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja Brötje WHBS 22 IntroCondens Kocioł gazowy