Wyniki dla Beretta Kotły gazowe

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Beretta Kotły gazowe, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Z zaworu bezpieczeństwa wypływa woda, czy to normalne? Zweryfikowany
Tak, kocioł gazowy to zbiornik ciśnieniowy. Gdy ciśnienie stanie się zbyt wysokie, kocioł obniży je, wypuszczając wodę przez zawór bezpieczeństwa. Instalator kotła powinien mieć założony odpowiedni drenaż.

To było pomocne (146)
Jaka jest różnica między kotłem a kotłem gazowym? Zweryfikowany
Kocioł podgrzewa wodę, zanim zechcesz z niej skorzystać. Kocioł gazowy podgrzewa wodę w chwili, gdy jest potrzebna. Oznacza to, że w zwykłym bojlerze może zabraknąć ciepłej wody, gdy zbiornik jest pusty.

To było pomocne (69)