Podręczniki dla Drapaki

Poniżej znajdziesz wszystkie marki w kategorii Drapaki, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Kliknij wybraną markę, aby zobaczyć listę wszystkich modeli. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojej marki nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Mam drapak. Czy nadal muszę przycinać pazury kota? Zweryfikowany

Jeśli kot pozostanie w środku, możliwe, że oprócz korzystania z drapaka, jest obcinanie mu pazurów. Kot wpuszczony na zewnątrz potrzebuje gwoździ, na przykład jako mechanizmu obronnego.

To było pomocne (44) Czytaj więcej

Jakie jest najlepsze miejsce na drapak dla kota? Zweryfikowany

Chociaż najlepsze umiejscowienie zależy od wielu czynników, ogólnie rzecz biorąc, dobrym miejscem na drapak jest blisko okna. Dzięki temu kot może się opalać i bawić, patrząc na zewnątrz. Nie umieszczaj także drapaku dla kota zbyt blisko kuwety.

To było pomocne (9) Czytaj więcej