Podręczniki dla Akwaria

Poniżej znajdziesz wszystkie marki w kategorii Akwaria, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Kliknij wybraną markę, aby zobaczyć listę wszystkich modeli. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojej marki nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Ile ryb mogę umieścić w moim akwarium? Zweryfikowany

Można zastosować następującą praktyczną zasadę: na litr wody można dodać jeden centymetr ryby słodkowodnej lub pół centymetra ryby morskiej. Należy pamiętać, że zależy to również od pojemności filtra i liczby elementów dekoracyjnych w akwarium.

To było pomocne (264) Czytaj więcej

Jak często powinienem czyścić akwarium? Zweryfikowany

Istnieje specjalny sprzęt do pomiaru różnych wartości minerałów w wodzie i określenia, czy konieczne jest czyszczenie. Jeśli ten sprzęt nie jest dostępny, najlepiej czyścić akwarium przynajmniej raz w tygodniu.

To było pomocne (156) Czytaj więcej