Podręczniki dla Playmobil Special

Poniżej znajdziesz wszystkie zestawy Playmobil Special, dla których zgromadziliśmy instrukcje budowania. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego zestawu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jak mogę zapobiec odbarwieniu moich zabawek Playmobil? Zweryfikowany

Dwa największe czynniki wpływające na odbarwianie plastiku zabawek Playmobil to długotrwała ekspozycja na światło słoneczne i dym papierosowy. Staraj się je minimalizować podczas przechowywania Playmobil.

To było pomocne (972) Czytaj więcej

Jaki jest najlepszy sposób czyszczenia elementów Playmobil? Zweryfikowany

Playmobil zaleca czyszczenie elementów ręcznie ciepłą wodą lub za pomocą wilgotnej ściereczki, ewentualnie z użyciem łagodnego detergentu. Klocków nie należy wkładać nigdy do pralki ani zmywarki. Po umyciu należy pozostawić klocki do​wyschnięcia. Części elektryczne można czyścić wyłącznie suchą ściereczką.

To było pomocne (742) Czytaj więcej

Od jakiego wieku dzieci mogą bawić się produktami Playmobil? Zweryfikowany

Większość zestawów Playmobil nadaje się do zabawy dla dzieci od 4 roku życia, ze względu na małe części zawarte w zestawach. Specjalne zestawy 1.2.3. są odpowiednie dla dzieci w wieku co najmniej 1,5 roku. Zalecany wiek jest zawsze podany na pudełku.

To było pomocne (428) Czytaj więcej

Ostatnie komentarze

Instrukcja Playmobil set 70251 Special Sprzedawca lodów
Jan Jansen 16-06-2022
fajny zestaw


(Przetłumaczone przez Google)
Playmobil set 70251 Special Sprzedawca lodów
Instrukcja Playmobil set 9357 Special Kierowca motocrossowy
Ophelie Foure 26-12-2020
Witaj synu, żeby wykończyć tylne koło motocykla, wysuwa się sprężyna ale nie ma możliwości włożenia koła z powrotem na miejsce co mam zrobić?


(Przetłumaczone przez Google)
Playmobil set 9357 Special Kierowca motocrossowy