Podręczniki dla Mega Bloks

Poniżej znajdziesz wszystkie modele z klocków Mega Bloks, dla których zgromadziliśmy instrukcje budowania. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jak mogę zapobiec odbarwieniu moich zabawek Mega Bloks? Zweryfikowany

Dwa największe czynniki wpływające na odbarwianie plastiku zabawek Mega Bloks to długotrwała ekspozycja na światło słoneczne i dym papierosowy. Staraj się minimalizować te przy przechowywaniu swoich Mega Bloksów.

To było pomocne (242) Czytaj więcej

Jak najlepiej czyścić klocki Mega Bloks? Zweryfikowany

Mega Bloks zaleca czyszczenie klocków ręcznie w ciepłej wodzie lub za pomocą wilgotnej ściereczki. Klocków nie należy wkładać nigdy do pralki ani zmywarki. Po umyciu należy pozostawić klocki do​wyschnięcia. Części elektryczne można czyścić wyłącznie suchą ściereczką.

To było pomocne (209) Czytaj więcej

Czy klocki Mega Bloks są kompatybilne z klockami Lego? Zweryfikowany

Tak, większość klocków Mega Bloks pasuje również do klocków Lego.

To było pomocne (190) Czytaj więcej