Instrukcja Villeroy and Boch Architectura 9211V5A4 Toaleta

Potrzebujesz instrukcji dla swojego Villeroy and Boch Architectura 9211V5A4 Toaleta? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję w formacie PDF w języku polskim. Ten produkt ma obecnie zadane 2 pytania, 0 komentarzy i 0 głosów. Jeśli nie jest to podręcznik, którego szukasz, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

Ø =
922487
871100870100
ø =
Z+40mm
Z
2
1
4
3
www.villeroy-boch.com1/4 9211V5A4 - 01/15
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 0.6 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Villeroy and Boch Architectura 9211V5A4 Toaleta i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z Villeroy and Boch Architectura 9211V5A4 Toaleta?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat Villeroy and Boch Architectura 9211V5A4 Toaleta. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi Villeroy and Boch Architectura 9211V5A4 Toaleta. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z Villeroy and Boch. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego Villeroy and Boch Architectura 9211V5A4 Toaleta w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka Villeroy and Boch
Model Architectura 9211V5A4
Kategoria Toalety
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 0.6 MB

Wszystkie podręczniki dla Villeroy and Boch Toalety
Więcej podręczników Toalety

Często zadawane pytania dotyczące Villeroy and Boch Architectura 9211V5A4 Toaleta

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaka jest idealna wysokość toalety? Zweryfikowany

Standardowa wysokość toalety to około 40cm. Często na tej wysokości ustawia się toaletę stojącą, aw razie potrzeby miskę wiszącą można zamontować na innej wysokości.

To było pomocne (73) Czytaj więcej

W mojej ceramicznej toalecie jest pęknięcie, czy nadal mogę z niej korzystać? Zweryfikowany

Pęknięcie w ceramicznej toalecie nie zawsze oznacza, że ​​trzeba ją wymienić, ale trzeba ją naprawić. W zależności od pęknięcia może z czasem przepuszczać wodę, prawdopodobnie dodatkowo uszkadzając toaletę lub podłogę.

To było pomocne (69) Czytaj więcej
Instrukcja Villeroy and Boch Architectura 9211V5A4 Toaleta

Produkty powiązane

Powiązane kategorie