Instrukcja Unold 58665 Frytkownica

Potrzebujesz instrukcji dla swojego Unold 58665 Frytkownica? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję w formacie PDF w języku polskim. Ten produkt ma obecnie zadane 3 pytania, 0 komentarzy i 0 głosów. Jeśli nie jest to podręcznik, którego szukasz, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

Bedienungsanleitung
Instructions for use | Notice d´utilisation
Gebruiksaanwijzing | Istruzioni per l’uso
Instrucciones de uso
| Instrukcja obsługi
Modell 58655/58665
HEISSLUFTFRITTEUSE XL 5L / XXL 7L
Copyright UNOLD AG | www.unold.de
UNOLD ©
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 1.88 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Unold 58665 Frytkownica i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z Unold 58665 Frytkownica?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat Unold 58665 Frytkownica. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi Unold 58665 Frytkownica. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z Unold. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego Unold 58665 Frytkownica w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka Unold
Model 58665
Kategoria Frytkownice
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 1.88 MB

Wszystkie podręczniki dla Unold Frytkownice
Więcej podręczników Frytkownice

Często zadawane pytania dotyczące Unold 58665 Frytkownica

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jak często należy zamieniać tłuszcz lub olej w mojej frytownicy? Zweryfikowany

Aby uzyskać optymalny wynik, zaleca się wymianę tłuszczu lub oleju co 8 sesji smażenia, jeśli robisz przekąski. Jeśli robisz frytki, tłuszcz lub olej można wymieniać co 12 smażonych potraw.

To było pomocne (1009) Czytaj więcej

Czy mogę wyczyścić wnętrze mojej frytkownicy za pomocą szmatki? Zweryfikowany

Nie. Większość frytkownic ma specjalną warstwę, którą można uszkodzić za pomocą szmatki lub ściernego środka czyszczącego. Używaj tylko miękkiej strony czyścika lub mokrej ściereczki.

To było pomocne (412) Czytaj więcej

Jaka jest „strefa zimna” w mojej frytkownicy? Zweryfikowany

We frytownicach z zimną strefą część oleju znajduje się poniżej elementu grzejnego. Ta część oleju pozostaje zimniejsza niż górna część. Okruchy spłyną na dno i trafią do tej zimnej strefy, dzięki czemu olej dłużej pozostanie czysty.

To było pomocne (392) Czytaj więcej
Instrukcja Unold 58665 Frytkownica

Produkty powiązane

Powiązane kategorie