Podręczniki dla Telefony komórkowe

Poniżej znajdziesz wszystkie marki w kategorii Telefony komórkowe, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Kliknij wybraną markę, aby zobaczyć listę wszystkich modeli. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojej marki nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Moja karta SIM nie pasuje do mojego telefonu komórkowego, dlaczego tak jest? Zweryfikowany

Dostępnych jest kilka rozmiarów kart SIM, zwykłe, mikro i nano. Istnieje możliwość zastosowania adaptera lub pomniejszenia karty SIM.

To było pomocne (1348) Czytaj więcej

Czy mogę używać telefonu komórkowego podczas ładowania? Zweryfikowany

Tak, możesz używać swojego telefonu podczas ładowania. Proces ładowania będzie wolniejszy, gdy to zrobisz.

To było pomocne (1232) Czytaj więcej

Co to jest kod PUK? Zweryfikowany

PUK oznacza osobisty kod odblokowujący i jest potrzebny do odblokowania telefonu po trzykrotnym wprowadzeniu nieprawidłowego kodu PIN. Jeśli PUK nie jest już dostępny, często można go uzyskać od dostawcy.

To było pomocne (641) Czytaj więcej

Mój telefon jest w dobrym stanie, ale kiedy dzwonię do ludzi, mają problem ze słyszeniem, dlaczego tak jest? Zweryfikowany

Możliwe, że w siatce mikrofonu nagromadził się brud, wyciszając dźwięk. Najlepszym sposobem na wyczyszczenie tego jest sprężone powietrze. W razie wątpliwości zleć to profesjonaliście.

To było pomocne (543) Czytaj więcej

Czy przed ponownym naładowaniem konieczne jest wyczerpanie akumulatora litowo-jonowego? Zweryfikowany

Nie, to nie jest konieczne. Tak było w przypadku starszych baterii. Akumulatory litowo-jonowe można ładować po użyciu i wyjmować z ładowarki w razie potrzeby.

To było pomocne (308) Czytaj więcej

Kiedy podłączam urządzenie do ładowarki, ładuje się źle lub wcale, dlaczego tak jest? Zweryfikowany

Możliwe, że w otworze, do którego jest podłączona ładowarka nagromadził się brud, uniemożliwiając jej prawidłowy kontakt. Najlepszym sposobem na wyczyszczenie tego jest sprężone powietrze. W razie wątpliwości zleć to profesjonaliście.

To było pomocne (294) Czytaj więcej

Co oznacza IMEI? Zweryfikowany

IMEI oznacza międzynarodową tożsamość sprzętu mobilnego i jest (często) unikalnym numerem używanym do identyfikacji urządzeń mobilnych, takich jak tablety i smartfony, oraz do ochrony ich przed kradzieżą.

To było pomocne (271) Czytaj więcej

Kiedy podłączam słuchawki do mojego urządzenia, nie działają one prawidłowo, co mogę zrobić? Zweryfikowany

Możliwe, że w otworze, do którego są podłączone słuchawki, nagromadził się brud, uniemożliwiając jej prawidłowy kontakt. Najlepszym sposobem na wyczyszczenie tego jest sprężone powietrze. W razie wątpliwości zleć to profesjonaliście.

To było pomocne (238) Czytaj więcej

Bateria mojego telefonu szybko się wyczerpuje, kiedy jestem na zewnątrz, dlaczego tak się dzieje? Zweryfikowany

Akumulatory litowo-jonowe nie radzą sobie z niskimi temperaturami. Jeśli temperatura na zewnątrz jest bliska zeru, bateria rozładowuje się szybciej niż zwykle, nawet bez korzystania z telefonu. Gdy telefon powróci do temperatury pokojowej, prawdopodobnie pokaże procent baterii zbliżony do tego, jaki był.

To było pomocne (225) Czytaj więcej

Czy Bluetooth działa przez ściany i sufity? Zweryfikowany

Sygnał bluetooth będzie działał przez ściany i sufit, chyba że są one wykonane z metalu. W zależności od grubości i materiału ściany sygnał może stracić na sile.

To było pomocne (214) Czytaj więcej

Czego najlepiej użyć do wyczyszczenia ekranu mojego urządzenia mobilnego? Zweryfikowany

Najlepiej użyć ściereczki z mikrofibry, ewentualnie ze specjalnym detergentem. Nigdy nie używaj ręczników kuchennych ani innych ściereczek papierowych, mogą one pozostawiać zadrapania!

To było pomocne (205) Czytaj więcej

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania baterii litowo-jonowej przez długi czas? Zweryfikowany

Najlepszym sposobem przechowywania baterii litowo-jonowej jest temperatura od 5 do 45 stopni Celsjusza. Dobrym pomysłem jest również upewnienie się, że bateria jest naładowana w około 67%, zanim zostanie schowana.

To było pomocne (199) Czytaj więcej

Czy muszę wyczyścić ekran mojego urządzenia przed założeniem zabezpieczenia ekranu? Zweryfikowany

Tak, osłona ekranu najlepiej przylega do powierzchni wolnych od tłuszczu i kurzu.

To było pomocne (199) Czytaj więcej

W jakich warunkach mój akumulator litowo-jonowy będzie działał optymalnie? Zweryfikowany

Akumulatory litowo-jonowe działają optymalnie w temperaturze od 5 do 45 stopni Celsjusza. Przy bardzo zimnej lub ciepłej pogodzie można zauważyć, że bateria rozładowuje się szybciej. Ładowanie nie jest zalecane w temperaturach niższych niż 5 lub wyższych niż 45 stopni Celsjusza.

To było pomocne (199) Czytaj więcej

Co oznacza VoIP? Zweryfikowany

VoIP to skrót od Voice over IP (protokół internetowy) i jest technologią transportującą mowę przez Internet lub inne sieci IP.

To było pomocne (198) Czytaj więcej