Instrukcja Tefal RK622130 Simply Cook Plus Kuchenka ryżu

Potrzebujesz instrukcji dla swojego Tefal RK622130 Simply Cook Plus Kuchenka ryżu? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję w formacie PDF w języku polskim. Ten produkt ma obecnie zadane 3 pytania, 0 komentarzy i 0 głosów. Jeśli nie jest to podręcznik, którego szukasz, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

Simply Cook Plus
EN
SK
SR
LV
FR
CS
BG
LT
AR
HU
RO
PL
BS
SL
HR
ET
www.tefal.com
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 11.69 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Tefal RK622130 Simply Cook Plus Kuchenka ryżu i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z Tefal RK622130 Simply Cook Plus Kuchenka ryżu?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat Tefal RK622130 Simply Cook Plus Kuchenka ryżu. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi Tefal RK622130 Simply Cook Plus Kuchenka ryżu. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z Tefal. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego Tefal RK622130 Simply Cook Plus Kuchenka ryżu w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka Tefal
Model RK622130 Simply Cook Plus
Kategoria Kuchenki ryżu
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 11.69 MB

Wszystkie podręczniki dla Tefal Kuchenki ryżu
Więcej podręczników Kuchenki ryżu

Często zadawane pytania dotyczące Tefal RK622130 Simply Cook Plus Kuchenka ryżu

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy w ryżowarze można gotować ryż na mleku? Zweryfikowany

Nie, większość marek odradza stosowanie mleka. Mleko może zwiększyć swoją objętość i wypłynąć z ryżowaru przez otwory wentylacyjne.

To było pomocne (301) Czytaj więcej

Czy mogę również przygotować komosę ryżową w mojej kuchence do gotowania ryżu? Zweryfikowany

Tak, w większości urządzeń do gotowania ryżu można przygotować komosę ryżową.

To było pomocne (181) Czytaj więcej

Czy urządzenie do gotowania ryżu to to samo, co szybkowar? Zweryfikowany

Chociaż te dwa produkty są bardzo podobne, różnią się zasadniczo. Największą różnicą jest to, że szybkowar zawsze można szczelnie zamknąć, a urządzenie do gotowania ryżu nie może.

To było pomocne (179) Czytaj więcej
Instrukcja Tefal RK622130 Simply Cook Plus Kuchenka ryżu

Produkty powiązane

Powiązane kategorie