Instrukcja Tefal FW605840 Piekarnik

Potrzebujesz instrukcji dla swojego Tefal FW605840 Piekarnik? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję w formacie PDF w języku polskim. Ten produkt ma obecnie zadane 5 pytania, 0 komentarzy i 0 głosów. Jeśli nie jest to podręcznik, którego szukasz, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

en
fr
es
de
nl
pt
it
el
tr
hu
sr
bs
bg
sl
pl
cs
sk
hr
ru
uk
ro
ar
kk
et
lt
lv
www.tefal.com
www.moulinex.com
AIR FRYER OVEN
Online recipes
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 13.89 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Tefal FW605840 Piekarnik i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z Tefal FW605840 Piekarnik?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat Tefal FW605840 Piekarnik. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi Tefal FW605840 Piekarnik. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z Tefal. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego Tefal FW605840 Piekarnik w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka Tefal
Model FW605840
Kategoria Piekarniki
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 13.89 MB

Wszystkie podręczniki dla Tefal Piekarniki
Więcej podręczników Piekarniki

Często zadawane pytania dotyczące Tefal FW605840 Piekarnik

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Mój piekarnik nie nagrzewa się dostatecznie, co mam zrobić? Zweryfikowany

Termostat dba o to, aby piece nagrzały się do wyznaczonej temperatury. Prawdopodobnie termostat jest uszkodzony. Wymień go. W razie wątpliwości skontaktuj się z producentem.

To było pomocne (2750) Czytaj więcej

Co to jest piroliza? Zweryfikowany

Niektóre piekarniki są wyposażone w funkcję pirolizy. Jest to system czyszczenia, który spala brud i tłuszcz w piekarniku przy użyciu bardzo wysokich temperatur. Po pirolizie cały brud zamieni się w popiół i można go łatwo usunąć. Jeśli piekarnik jest wyposażony w funkcję pirolizy, zaleca się używanie go 3 do 4 razy w roku, aby utrzymać go w czystości.

To było pomocne (2680) Czytaj więcej

Czy mogę przygotować kilka potraw jednocześnie, używając większej liczby tac do grillowania? Zweryfikowany

Technicznie jest to możliwe. Zależy to jednak od rodzaju potrawy, czy konieczne jest dostosowanie czasu przygotowania lub zamiana tac w połowie ich przygotowywania.

To było pomocne (689) Czytaj więcej

Kiedy używam piekarnika, często pozostaje jedzenie, które spada na dno, powodując dym. Jak mogę temu zapobiec? Zweryfikowany

Wiele piekarników jest wyposażonych zarówno w ruszt, jak i blachę do pieczenia. Gdy potrawa jest przygotowywana na ruszcie, blachę do pieczenia można umieścić na dnie, aby zapobiec spalaniu się resztek jedzenia i wydzielaniu dymu.

To było pomocne (660) Czytaj więcej

Dlaczego podczas rozgrzewania w piekarniku gromadzi się dym? Zweryfikowany

Prawdopodobnie w piekarniku zostały resztki jedzenia z poprzedniego użycia. Szczególnie tłuste resztki jedzenia mogą po podgrzaniu wydzielać dym. Dokładnie wyczyść piekarnik.

To było pomocne (644) Czytaj więcej
Instrukcja Tefal FW605840 Piekarnik

Produkty powiązane

Powiązane kategorie