Instrukcja Superior XBM1538 Automat do chleba

Poszukujesz instrukcji obsługi Superior XBM1538 Automat do chleba? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 3.12 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Superior XBM1538 Automat do chleba i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Superior?
Tak Nie
67%
33%
6 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy mogę wyczyścić formę do pieczenia mojego wypiekacza do chleba za pomocą szmatki? Zweryfikowany
Nie. Większość producentów chleba ma formę do pieczenia z nieprzywierającą warstwą, którą można uszkodzić za pomocą szmatki lub ściernego środka czyszczącego. Używaj tylko miękkiej strony czyścika lub mokrej ściereczki.

To było pomocne (469)
Dlaczego muszę wyjmować tackę przed dodaniem składników? Zweryfikowany
Ma to na celu zapobieganie spadaniu składników na element grzejny. Mogą się palić i powodować dym.

To było pomocne (219)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja ta została pierwotnie opublikowana przez firmę Superior.