Crivit Kołowrotki wędkarskie

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Crivit Kołowrotki wędkarskie, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaki jest numer modelu mojego produktu Crivit? Zweryfikowany
Chociaż niektóre produkty Crivit mają alternatywny numer modelu, wszystkie mają numer IAN, za pomocą którego można zidentyfikować produkt.

To było pomocne (367)
Opór mojego kołowrotka nie jest płynny, co mogę zrobić? Zweryfikowany
Może to być spowodowane niewłaściwym nasmarowaniem podkładki lub nasączeniem myjki olejem. Nasmaruj podkładkę, jeśli nie zostało to zrobione prawidłowo. Jeśli myjka jest zanurzona w oleju, należy ją wymienić.

To było pomocne (141)