Instrukcja Sluban set M38-B0155 Girls Dream Ciężarówka z żywnością

Potrzebujesz instrukcji budowania swojego zestawu Sluban set M38-B0155 Girls Dream Ciężarówka z żywnością? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję budowania w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 0.97 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Sluban set M38-B0155 Girls Dream Ciężarówka z żywnością i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Sluban?
Tak Nie
100%
0%
1 głosuj

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy klocki Sluban są kompatybilne z klockami Lego? Zweryfikowany
Tak, większość klocków Sluban pasuje również do klocków Lego.

To było pomocne (113)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja ta została pierwotnie opublikowana przez firmę Sluban.