Wyniki dla Samochody

Poniżej znajdziesz wszystkie marki w kategorii Samochody, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Kliknij wybraną markę, aby zobaczyć listę wszystkich modeli. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojej marki nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Mój samochód ma łańcuch rozrządu, jaki jest przedział czasowy jego wymiany? Zweryfikowany
Przy normalnym użytkowaniu łańcuch rozrządu powinien wystarczyć na całą żywotność samochodu i nie musi być wymieniany.

To było pomocne (2275)
Nie mogę otworzyć jednych lub więcej drzwi od wewnątrz, dlaczego tak jest? Zweryfikowany
Prawdopodobnie włączona jest blokada rodzicielska. Często można to wyłączyć za pomocą mechanizmu w drzwiach.

To było pomocne (702)
Jak często powinienem wymieniać olej? Zweryfikowany
Prawie każdy samochód ma swoje własne dokładne wytyczne, ale generalnie rozsądnie jest wymieniać olej co 10.000 do 15.000 kilometrów lub raz do roku. Zanieczyszczony olej może z czasem spowodować poważne uszkodzenie silnika.

To było pomocne (597)
Kiedy należy wyłączyć poduszkę powietrzną z boku siedzenia pasażera? Zweryfikowany
Podczas jazdy z dzieckiem w foteliku samochodowym na siedzeniu pasażera należy wyłączyć poduszkę powietrzną po tej stronie. Wskazane jest również dla dzieci do 12 lat, które odbywają podróż na siedzeniu pasażera. Ma to na celu zapobieżenie obrażeniom w razie wypadku.

To było pomocne (549)
Kluczyki do samochodu nie będą już otwierać samochodu na odległość, dlaczego tak jest? Zweryfikowany
Kluczyki do samochodu, które można odblokować na odległość, zwykle działają na baterię. Kiedy się skończy, klucz już nie będzie działał. Wymień baterię i spróbuj ponownie.

To było pomocne (517)
Czy niższe ciśnienie w oponach zapewni lepszą przyczepność podczas jazdy po śniegu? Zweryfikowany
Nie, chociaż opony będą miały większą powierzchnię w kontakcie z drogą przy niższym ciśnieniu, będzie to jednak skutkować mniejszą stabilnością. Zawsze jedź z prawidłowym ciśnieniem w oponach!

To było pomocne (309)
Napełniłem samochód niewłaściwym paliwem, co mam zrobić? Zweryfikowany
Nie prowadź! Nie ma znaczenia, czy włożysz olej napędowy do samochodu benzynowego, czy benzynę do samochodu z silnikiem Diesla. W obu przypadkach może to spowodować uszkodzenie silnika i / lub innych części samochodu. Skontaktuj się z pomocą drogową.

To było pomocne (204)
Gdzie mogę znaleźć numer VIN mojego samochodu? Zweryfikowany
Może się to różnić w zależności od marki i modelu, ale w wielu samochodach numer VIN można znaleźć na framudze drzwi, pod maską lub na metalowej podłodze na przednim siedzeniu.

To było pomocne (170)
Jak często należy wymieniać pióra wycieraczek szyby przedniej? Zweryfikowany
Zaleca się wymianę piór wycieraczek przynajmniej raz w roku. Oznaki, że ostrza wymagają wymiany, to smugi, pozostawiające zamglenie, hałas lub odpadanie gumy.

To było pomocne (152)
Jaki jest numer VIN? Zweryfikowany
VIN oznacza numer identyfikacyjny pojazdu i jest unikalnym numerem, który posiada każdy samochód. To sprawia, że ​​samochód jest nie do zidentyfikowania, na przykład po wypadku lub w przypadku akcji serwisowej. Umożliwia również identyfikację samochodu w przypadku braku tablic rejestracyjnych.

To było pomocne (124)
Ile mil to jeden kilometr? Zweryfikowany
Jeden kilometr to 0,621 mili. Dziesięć kilometrów to 6,21 mil. Jedna mila to 1 609 km. Dziesięć mil to 16,09 kilometrów.

To było pomocne (123)
Czy mogę używać wycieraczek szyby przedniej, gdy na przedniej szybie jest lód? Zweryfikowany
Nie, to nie jest wskazane. Lód jest ostry i może uszkodzić gumę na piórach wycieraczek.

To było pomocne (120)