Podręczniki dla Motocykle

Poniżej znajdziesz wszystkie marki w kategorii Motocykle, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Kliknij wybraną markę, aby zobaczyć listę wszystkich modeli. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojej marki nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Ile mil to jeden kilometr? Zweryfikowany

Jeden kilometr to 0,621 mili. Dziesięć kilometrów to 6,21 mil. Jedna mila to 1 609 km. Dziesięć mil to 16,09 kilometrów.

To było pomocne (104) Czytaj więcej

Jak często należy wymieniać filtr oleju w moim motocyklu? Zweryfikowany

W większości motocykli filtr oleju należy wymieniać co 6000 kilometrów.

To było pomocne (21) Czytaj więcej

Jak często należy smarować łańcuch motocyklowy? Zweryfikowany

Ogólna rada jest taka, aby smarować łańcuch po przejechaniu 300-500 kilometrów. Smarowanie łańcucha jest dobrym pomysłem także po jeździe w deszczu. Najlepszy czas na nasmarowanie łańcucha jest bezpośrednio po jeździe.

To było pomocne (16) Czytaj więcej

Jak często należy wymieniać olej w moim motocyklu? Zweryfikowany

W większości motocykli olej należy wymieniać co 6000 kilometrów.

To było pomocne (16) Czytaj więcej