Elro Czujniki dymu

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Elro Czujniki dymu, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Gdzie należy umieścić wykrywacz dymu? Zweryfikowany
To zależy od sytuacji, w domu warto umieścić przynajmniej jeden czujnik dymu na każdym piętrze. Najlepiej umieszczać je na korytarzach lub w miejscach między pomieszczeniami. Nigdy nie należy umieszczać czujnika dymu bezpośrednio obok kuchni lub łazienki. Dodatkowo należy zachować co najmniej 30 centymetrów przestrzeni między czujnikiem dymu a lampami.

To było pomocne (233)