Wyniki dla Rowery składane

Poniżej znajdziesz wszystkie marki w kategorii Rowery składane, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Kliknij wybraną markę, aby zobaczyć listę wszystkich modeli. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojej marki nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jakie jest prawidłowe ciśnienie w oponach roweru? Zweryfikowany
Oponę rowerową trzeba mocno napompować. Dokładne ciśnienie może być inne dla każdego roweru i marki, ale ogólnie dobrze jest użyć co najmniej 3,5 do 4,5 bara. Idealne ciśnienie jest często wskazane na oponie.

To było pomocne (60)
Jak często należy smarować łańcuch rowerowy? Zweryfikowany
Przy normalnym użytkowaniu najlepiej smarować łańcuch raz w miesiącu. Zwiększ tę częstotliwość w przypadku intensywnego użytkowania. Smaruj również po potknięciach podczas ulewnego deszczu lub dużego zapylenia.

To było pomocne (24)
Opony w moim rowerze są przebite, mimo że dawno nie korzystałem z roweru, dlaczego tak jest? Zweryfikowany
Opony rowerowe wykonane są z gumy. To naturalny produkt, który jest podatny na wysychanie. Może się to zdarzyć z powodu ekspozycji na światło słoneczne lub upływu długich okresów czasu. Wysuszona opona może pęknąć lub przebić się podczas pierwszej jazdy.

To było pomocne (11)
Co rozmiar koła mówi o moim rowerze? Zweryfikowany
Z większym kołem pokonasz większy dystans przy jednym obrocie. Bez dodatkowych biegów lub innej pomocy będzie to często kosztować więcej wysiłku. Nie jest zatem prawdą, że rowery z większymi kołami będą jechały szybciej.

To było pomocne (7)