Podręczniki dla Hamron Bagażniki rowerowe

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Hamron Bagażniki rowerowe, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jak szybko mogę jeździć z bagażnikiem na rowery przymocowanym do mojego samochodu? Zweryfikowany

Generalnie nie ma dokładnego limitu. Jednak bagażnik na rowery może mieć wpływ na wrażenia z jazdy. Dlatego zaleca się, aby nie przekraczać 130 kilometrów na godzinę.

To było pomocne (906) Czytaj więcej

Ostatnie komentarze

Instrukcja Hamron 609-208 Bagażnik rowerowy
Pawel Kaczmarek 02-07-2022
Dzien dobry. Mam pytanie kupiłem ta platformę rowerowa na 4 rowery i podczas każdy kiwa mi się gora dół. Co może być tego przyczyną?


Hamron 609-208 Bagażnik rowerowy
Instrukcja Hamron 609-208 Bagażnik rowerowy
Bjørn Lonbakken 08-07-2021
Dzień dobry. Podczas pierwszego użycia część, która trzyma pionowy pasek do dolnej części, została zerwana. Czy istnieje rysunek z numerem części, abym mógł zamówić nową część? Najlepiej odpowiedz na e-mail [email protected]


(Przetłumaczone przez Google)
Hamron 609-208 Bagażnik rowerowy