Podręczniki dla F.LLI Menabo Bagażniki rowerowe

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii F.LLI Menabo Bagażniki rowerowe, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jak szybko mogę jeździć z bagażnikiem na rowery przymocowanym do mojego samochodu? Zweryfikowany

Generalnie nie ma dokładnego limitu. Jednak bagażnik na rowery może mieć wpływ na wrażenia z jazdy. Dlatego zaleca się, aby nie przekraczać 130 kilometrów na godzinę.

To było pomocne (906) Czytaj więcej

Ostatnie komentarze

Instrukcja F.LLI Menabo Race 2 Bagażnik rowerowy
JLM 05-07-2021
Kupiłem menabo alcor race 2 .. bardzo dobry produkt ale mam problem z zamontowaniem go na kuli sprzęgu .. trzeba ciągle kręcić tarczą w jedną lub drugą stronę aby móc opuścić klamkę blokującą.. mi napiwek, żeby za każdym razem nie marnować 15 minut..dziękuję


(Przetłumaczone przez Google)
F.LLI Menabo Race 2 Bagażnik rowerowy
Instrukcja F.LLI Menabo Race 2 Bagażnik rowerowy
Birgit Wessel 03-03-2020
Czy istnieje przedłużenie szyn dla tego produktu?


(Przetłumaczone przez Google)
F.LLI Menabo Race 2 Bagażnik rowerowy