Podręczniki dla BTwin Bagażniki rowerowe

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii BTwin Bagażniki rowerowe, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jak szybko mogę jeździć z bagażnikiem na rowery przymocowanym do mojego samochodu? Zweryfikowany

Generalnie nie ma dokładnego limitu. Jednak bagażnik na rowery może mieć wpływ na wrażenia z jazdy. Dlatego zaleca się, aby nie przekraczać 130 kilometrów na godzinę.

To było pomocne (906) Czytaj więcej

Ostatnie komentarze

Instrukcja BTwin 300 Bagażnik rowerowy
Eva 28-07-2021
Ten model jest kompatybilny z SsangYong actyon?


(Przetłumaczone przez Google)
BTwin 300 Bagażnik rowerowy
Instrukcja BTwin 300 Bagażnik rowerowy
Fabio Bonanno 06-06-2021
Pozdrowienia. Zainteresowało mnie poznanie miary szerokości szytek, w których znajdują się haki do mocowania roweru. Dziękuję Ci.


(Przetłumaczone przez Google)
BTwin 300 Bagażnik rowerowy